Osobní oddlužení

právní službyNenechte exekutora zabavit Váš majetek!

 

Nabízíme Vám poradenství v oblasti řešení Vaší dlužné situace. Kdy oddlužení dává (podle insolvenčního zákona) možnost zbavit se dluhů jednou pro vždy a snížit své dluhy až o 70%.

 

Využijte zákonné možnosti oddlužení podle insolvenčního zákona.

Insolvence společnosti

Nabízíme Vám zastupování Vaší obchodní společnosti v insolvenčním řízení, dle zákona O úpadku a způsobech jeho řešení (insolvenční zákon).

Zakládání společností na klíč

Založíme společnost s ručením omezením, akciovou společnost, spolek i jiné společnosti na klíč, přesně dle Vašich požadavků. Nechte všechny starosti se založením společnosti na nás, ušetříme Vám spoustu času.

Právní poradna

(Kupní smlouva, Smlouva o půjčce, Darovací smlouva, Závěť nebo dědická smlouva, Stanovy družstva, Rozvod, Smlouvy o dílo, Přestupková řízení, Pobyty cizinců v ČR, Exekuce a další.)

 

Nevíte si rady se změnami a povinnosti vycházejícími z nového občanského zákoníku nebo nového zákon o obchodních korporacích?

 

Ztrácíte se v labyrintu 3081 paragrafů?
Naše společnost Vás problematikou nejen tohoto zákona provede.

Vymáhání pohledávek právní cestou

Odkládáte-li vymáhání svých pohledávek, nejen že riskujete, že se promlčí, ale že se i před uplynutím promlčecí lhůty stanou nedobytnými. Neriskujte a bojujte o své peníze.